РІВНЕНСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ

Рівненського державного гуманітарного університету

Новини

Музичного училища РДГУ

Святковий концерт до дня Збройгих сил України

6 грудня в актовій залі музичного училища відбувся святковий концерт з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.

Захід відбувся за участі Капели бандуристів, духового оркестру "Сурма" та сольних виконавців. 

podyaka2017

Під час урочистостей з нагоди свята колективу музичного училища було вручено "Подяку" за служіння українському народу, збереження та розвиток національних традицій, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня Волонтера та Дня Збройних Сил України від спілки учасників АТО і захисників вітчизни "Горинь".

Директора училища, Бортніка Анатолія Сергійовича було нагороджено орденом "Срібна Зірка"

Викладачам Паріс О. А., Нікітській Н. Я., Пальчевській Н. В. було вручено грамоти за активну волонтерську діяльність.

00001

 

00002  00003 


  00004  00005

Хор "Пролісок" виступав у Натоліні

001
По запрошенню ректорату європейського коледжу "Натолін" (Варшава, Польща) хор школи педпрактики "Пролісок" (керівник Г.М. Рябоконь, концертмейстер Л.П. Депо) виступив з сольним концертом. Студенти коледжу гаряче аплодували хору після кожного номеру. Атмосфера була дружня і творча, учасники хору після концерту фотографувалися та обмінювалися враженнями з студентами коледжу та гостями. Виступ хору "Пролісок" у коледжі надовго залишиться в пам'яті учасників хору та студентів одного з найпрестижніших навчальних закладів Польщі.
002
003

Підготовлений - врятований

00108 листопада 2017 року згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2017 рік проведене протипожежне об’єктове тренування з  теми «Дії керівного складу, працівників та студентів при виникненні пожежі в гуртожитку Рівненського музичного училища» з метою  перевірки та закріплення теоретичних  знань, умінь і навичок з цивільного захисту, відпрацювання всіма учасниками навчально-виховного процесу дій за планом реагування на надзвичайні ситуації.

Під час тренування відпрацьовувались дії керівного складу, сторожів у випадку виявлення пожежі, оповіщення та евакуації мешканців з гуртожитку, а також набуття практичних навичок під час гасіння умовної пожежі. Персонал  гуртожитку та навчальних корпусів взяв участь у гасінні умовної пожежі з практичним застосуванням порошкового вогнегаснику.

Професійну допомогу в організації і проведенні заходів цивільного захисту надали Віталій Сас та  Ігор Кільченко, майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, які провели цільовий протипожежний інструктаж з усіма працівниками.

Директор училища Анатолій Бортнік подякував майстрам за надання кваліфікованої допомоги і побажав усім берегти себе, дотримуватись протипожежних правил та завжди зважати на безпеку.

Леоненко Тетяна, відповідальна за ЦЗ Рівненського музичного училища РДГУ

002


003

Творча зустріч з Ігорем Пилатюком

22 червня 2017 року у Рівненському музичному училищі  відбулась творча зустріч педагогічного колективу та студентів з ректором Львівської музичної академії ім. М.В. Лисенка професором кафедри скрипки, академіком, народним артистом України  Ігорем Михайловичем Пилатюком , після якої відбувся концерт магістрантів його класу Христини Котовські і Катерини Назаренко.

RLNMA004

Програма концерту

Христина Котовські

Й. П. Вестхоф. Сюїта для скрипки соло, І. Стравінський. Концерт для скрипки ІІІ-ІV ч., Сен-Санс. Етюд у формі вальсу.

Концертмейстер Наталія Зубко.

Катерина Назаренко

Й.С. Бах. Партита №1, Й.Брамс. Концерт ре-мажор І ч., Г.Венявський. Варіації на оригінальну тему.

Концертмейстер Петро Довгань.

RLNMA001 RLNMA002 RLNMA003

У творах епохи бароко виконавиці продемонстрували розуміння стилістики, текстову багатомірність, темброві та регістрові особливості звучання скрипки. Натомість скрипкові концерти виявили великі можливості скрипальок у відтворенні масштабних побудов, штрихову філігранність, барвисть, широку гаму динамічних відтінків.

Твори К. Сен-Санса та Г. Венявського показали досконалу віртуозність виконавиць у поєднанні з наспівністю інструменту, імпровізаційною свободою.

Слід  відмітити надзвичайно важливу роль концертмейстерів у проведенні концерту, які продемонстрували яскраву виконавську майстерність, прекрасну ансамблеву єдність із солістами.

Концерт засвідчив високу педагогічну майстерність професора І.М. Пилатюка, який ділиться своїм досвідом з учнями і відкриває перед ними професійні горизонти.

Концерт камерного хору "Київ"

18 квітня в актовій залі Рівненського музичного училища в рамках всеукраїнського турне відбудеться концерт камерного хору "КИЇВ".

Початок о 18:00

 

Aval_XorKyiv_poster_2