РІВНЕНСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ

Рівненського державного гуманітарного університету

Новини

Музичного училища РДГУ

Студенти РМУ беруть участь у "Моцартіаді"

25 Лютого у залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії в рамках проекту "Моцартіада" відбувся концерт в якому музика В. А. Моцарта звучала у виконанні камерного оркестру РОФ, студентки музичного училища Сасюк Юлії (ІІІ курс, викл. Вакулюк Оксана Григорівна) та учнів музичних шкіл №1 та №2. Концерт викликав позитивні емоції та багато схвальних відгуків від слухачів та організаторів концерту.

 

VAKDSCN8947


VAKDSCN8949

 

VAKDSCN8953


Святковий концерт до дня Збройгих сил України

6 грудня в актовій залі музичного училища відбувся святковий концерт з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.

Захід відбувся за участі Капели бандуристів, духового оркестру "Сурма" та сольних виконавців. 

podyaka2017

Під час урочистостей з нагоди свята колективу музичного училища було вручено "Подяку" за служіння українському народу, збереження та розвиток національних традицій, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня Волонтера та Дня Збройних Сил України від спілки учасників АТО і захисників вітчизни "Горинь".

Директора училища, Бортніка Анатолія Сергійовича було нагороджено орденом "Срібна Зірка"

Викладачам Паріс О. А., Нікітській Н. Я., Пальчевській Н. В. було вручено грамоти за активну волонтерську діяльність.

00001

 

00002  00003 


  00004  00005

Хор "Пролісок" виступав у Натоліні

001
По запрошенню ректорату європейського коледжу "Натолін" (Варшава, Польща) хор школи педпрактики "Пролісок" (керівник Г.М. Рябоконь, концертмейстер Л.П. Депо) виступив з сольним концертом. Студенти коледжу гаряче аплодували хору після кожного номеру. Атмосфера була дружня і творча, учасники хору після концерту фотографувалися та обмінювалися враженнями з студентами коледжу та гостями. Виступ хору "Пролісок" у коледжі надовго залишиться в пам'яті учасників хору та студентів одного з найпрестижніших навчальних закладів Польщі.
002
003

Підготовлений - врятований

00108 листопада 2017 року згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2017 рік проведене протипожежне об’єктове тренування з  теми «Дії керівного складу, працівників та студентів при виникненні пожежі в гуртожитку Рівненського музичного училища» з метою  перевірки та закріплення теоретичних  знань, умінь і навичок з цивільного захисту, відпрацювання всіма учасниками навчально-виховного процесу дій за планом реагування на надзвичайні ситуації.

Під час тренування відпрацьовувались дії керівного складу, сторожів у випадку виявлення пожежі, оповіщення та евакуації мешканців з гуртожитку, а також набуття практичних навичок під час гасіння умовної пожежі. Персонал  гуртожитку та навчальних корпусів взяв участь у гасінні умовної пожежі з практичним застосуванням порошкового вогнегаснику.

Професійну допомогу в організації і проведенні заходів цивільного захисту надали Віталій Сас та  Ігор Кільченко, майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, які провели цільовий протипожежний інструктаж з усіма працівниками.

Директор училища Анатолій Бортнік подякував майстрам за надання кваліфікованої допомоги і побажав усім берегти себе, дотримуватись протипожежних правил та завжди зважати на безпеку.

Леоненко Тетяна, відповідальна за ЦЗ Рівненського музичного училища РДГУ

002


003