РІВНЕНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Рівненського державного гуманітарного університету

Новини

Музичного училища РДГУ

Студенти РМУ взяли участь у фестивалі інструментальної та симфонічної музики

IMG-eba9e02770a5d1c0bad5cd610bb20f78-V

InStrum Fest – фестиваль інструментальної та симфонічної музики, який щоразу організовується в цікавих, з точки зору туристичного потенціалу, локаціях. Цьогоріч фестиваль відбувся в м. Кременець, що на Тернопільщині, та мав присвяту з нагоди 100-річчя від Дня народження Ісаака Стерна – уродженця Кременця, відомого скрипаля-віртуоза зі світовим іменем, володаря семи статуеток "Греммі", активного громадського діяча. Подія тривала протягом 18-19 липня та задіяла 5 локацій: Замкову гору, Кременецький ботанічний сад, Парк культури, внутрішній дворик Кременецької академії та Кременецьку фортецю. Фестиваль супроводжувався проведенням екскурсій, читанням віршів, зустрічами з письменниками та скульпторами, виступами оркестрів та інструментальних виконавців. Серед числа останніх були і студенти Рівненського музичного училища, зокрема Олександра Басараб та Аліна Джерук (клас викладача Єрусалимець Л.О., концертмейтер Соколовська М.А.). Студентки виконали твори Н.Паганіні та Л.Колодуба, продемонструвавши справжній скрипковий вишкіл.

Студенти РМУ беруть участь у "Моцартіаді"

25 Лютого у залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії в рамках проекту "Моцартіада" відбувся концерт в якому музика В. А. Моцарта звучала у виконанні камерного оркестру РОФ, студентки музичного училища Сасюк Юлії (ІІІ курс, викл. Вакулюк Оксана Григорівна) та учнів музичних шкіл №1 та №2. Концерт викликав позитивні емоції та багато схвальних відгуків від слухачів та організаторів концерту.

 

VAKDSCN8947


VAKDSCN8949

 

VAKDSCN8953


Святковий концерт до дня Збройгих сил України

6 грудня в актовій залі музичного училища відбувся святковий концерт з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.

Захід відбувся за участі Капели бандуристів, духового оркестру "Сурма" та сольних виконавців. 

podyaka2017

Під час урочистостей з нагоди свята колективу музичного училища було вручено "Подяку" за служіння українському народу, збереження та розвиток національних традицій, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня Волонтера та Дня Збройних Сил України від спілки учасників АТО і захисників вітчизни "Горинь".

Директора училища, Бортніка Анатолія Сергійовича було нагороджено орденом "Срібна Зірка"

Викладачам Паріс О. А., Нікітській Н. Я., Пальчевській Н. В. було вручено грамоти за активну волонтерську діяльність.

00001

 

00002  00003 


  00004  00005